Ümara savi- ja põhumaja koolitus (Cob+põhumaja tehnikad) 
Prindi leht  
Olen rõõmus, kui pöördud küsimustega...
Toimumise aeg ja koht
Miks?
Töötamisviis seminaril
Koolitaja ja õpetatav tehnika
Käsitletavad teemad
Investeering

Ehita endale ise seinad ja põrandad põhust, savist ja liivast!
Seekordse 5- päevase suveseminari praktiline ehitustöö keskendub:

* Cob tehnika ja igaühe enese väljendamine loominguliselt (teeme cob savitehnikas kaari, seinanikerdusi, nishe, kaunistusi, viimistlust)
* Savipõrandad kui alternatiiv puidu kasutamisele (rajame koos savipõrandat)
* Süveneme savi ja sõnniku krohvidesse ja tegeleme pooleli oleva savi-põhumaja viimistlemise, kaunistusega

Seega praktiline ehitustöö ja baasteadmised Cob savimaja või cob-põhupakimaja kõigist ehituse etappidest. See on võimalus neile, kes tahavad elada vastupidavas, tervislikus ja samas väikeste rahaliste vahenditega ehitatavas kodus. Cob tüüpi savimaja on oma ümarate vormidega koduomanikule eneseteostuseks, kunstiteoseks ja silmailuks, mida suudavad pakkuda vähesed tänapäevased ehitised. Cob koolitus on midagi enamat kui koolitus, see võib muuta Sinu elu või vähemasti annab Sulle võimaluse vaadata oma igapäevaelu teise pilguga kui seni.  Juured.ee keskendub koolitusel kõigile olulistele aspektidele, mida cob-tehnikas voolitava maja rajamisel iseehitaja vajab. Seda alates maja suuruse planeerimisest kuni sisustuseni välja.
Grupi suurus 10-15 inimest tagab individuaalse õppe ja läbiproovitud oskused. Cob tehnika võimaldab voolida ka mööbli samas tehnikas, mis seinad - ümaralt ja ainulaadselt!