Enesesse vaatamise ja muutuste töötuba: Oravarattalt maha 
Prindi leht  
Kas Sa unistad elust, kus saad rohkem tegeleda Sulle tõeliselt korda minevaga?
Kas Sa soovid elada jätkusuutlikult sõltumata majanduskasvust, laenust ja tööandjast?
Kas Su igapäevane töö ei meeldi Sulle, kuid pead seda tegema?
Kas Sa tunned, et vajad muutusi aga ei julge neid teha või lihtsalt ei tea veel, milliseid?

Muutuste tegemisel me vajame tuge nendelt, kes sarnaseid muutusi teinud või parasjagu läbimas. Oravarattalt maha hüppamise retkel aitavad korraldajad ja osalejad Sul näha selgemini oma tegelikku olemust ning võimendavad Sinu julgust vajalik muutus lõpule viia.

Toimumiskoht ja aeg:
4-6 veebruar 2011 Sänna Kultuurimõis
Algus reede õhtul kl 19.00, orienteeruv kojusõit pühapäeval kl 14.00.
Kohaletuleku kaart: http://kultuurimois.kultuuritehas.ee/kontakt.html

Saad vastused oma küsimustele:
* Mida ma tegelikult soovin?
* Mis mind tegelikult takistab?
* Mida ma saan teha ja kes mind aitab, et asjad läheksid nii nagu mu unistuses?


Kuidas me seda teeme?
* Vaikuse ja kohaloleku kui muutuste allika kogemine
* Andestamise väe tunnetamine (The Work ja vabastav hingamine Binnie A Dansby meetodil)
* Tänulikkuse ja olemise rõõmu kogemine
* Keha, tunnete ja vajaduste teadvustamine
* Teadlikud tunded kui kiirtee soovide täitumisele
* Enda avatuse suurendamine muutuste esilekutsumiseks
* Enda elujoonise maalimine mustrite märkamiseks
* Minu Esimese Sammu astumine teiste toel
* Enda sihtide määratlemine ja pidev täpsustamine
* Alternatiivide teadvustamine kodu rajamisel ja igapäevasel majandamisel
* Leiva, ghee, jogurti ja taimetoidu valmistamine üheskoos
* Hommikuti Kundalini jooga ja 5 tiibeti riituse kogemine, õhtul avastame enda loomust läbi vaba tantsu (Gabrielle Rothi 5 rütmi tantsu meetod)
* Meditatsioon pingete ja hirmude vabastamiseks ning uue unistuse kinnistamiseks

Töötoa osalemistasu
115EUR, mis  sisaldab taimse kallakuga toitu, enesesse vaatamise juhendamist, pesemisvõimalust ja tagasihoidlikku majutust. Ööbimine naridel (soovijatel  põrandal, kaasa magamiskott või linad. Olles otsustanud retkel osaleda teata koheselt e-kirja teel info@juured.ee. Ja pane lühidalt kirja, miks sa tahaksid osaleda, mis on su praeguse eluperioodi väljakutsed ja mida sa ootad sellelt laagrilt. Samuti kirjuta, kas vajad transporti või oled valmis kedagi auto peale võtma ning oma lähtekoht ja aeg koolituse päeval.

Koolituse kohta info tel 56505915 (Jaanus). Registreerimise kindlustamiseks kanna palun tagastamatu ettemaks 32 EUR Looduskeskus OÜ a/a nr 332086470005 märksõna „Oravarattalt hüppamine“.

Läbiviijatest: Jaanus Viese ja Merit Raju.  Läbiviijatest loe lähemalt järgnevalt:

Jaanus Viese

Olen pidevas muutuses. Loodusehitus, loomuliku eluviisi edendamine, grupijuhtimine on vaid mõned verstapostid minu teel. Umbes 7 aastat tagasi tegin oma Esimese Sammu, et liikuda teadlikult suunas, mis mind innustab ja köidab. Kõrvaltvaadates edukas karjäär rahvusvahelistes firmades ammendus minu jaoks. 2006. aastal asusin põlise tallinlasena elama Lõuna-Eestisse. Mitmete kolimiste järgselt rajasime perega kodu pealinnast 285km kaugusele.
Viimased aastad olen ennast suunanud nn mugavustsoonist välja. Igahommikused 5 tiibetlase harjutused, 5 rütmi tantsud või hakkamasaamine eemal tsivilisatsioonist aitavad esile tuua minu sügavaid vajadusi ja annavad mulle väge olla mina ise.

Nüüd astun taas uusi samme, et teha seda, mis on minu ülesanne. Viimased 12 aastat olen läbi viinud erinevatel teemadel inimese isiklikku arengut puudutavaid koolitusi. Algselt rahvusvahelises koolitusfirmas müügi ja juhtimise koolitusi, alates 2004. aastast loomulikku eluviisi puudutavaid seminare (vt www.juured.ee). Sõltumata läbiviidava seminari teemast, on seminaril käsitletava juurutamiseks vajalik osalejal teha midagi teistmoodi kui seni. Vanamoodi tegutsedes kogeme ka seniseid tulemusi. Uutmoodi tegutsedes näeme ka soovitud muudatust oma elus. Muudatuse tegemiseks vajame aega iseendale, alles siis saame tunnetada tegelikku Elu voolu. Õpime koos voolama!

Merit Raju
Olen õppinud majandust kuni magistrikraadini välja, elanud neljas riigis lisaks Eestile ja töötanud maksimaalselt neli aastat samal ametikohal. On olnud aegu, mil kolisin kolme aasta jooksul 12 korda. Olen teinud sukeldumislitsentsi, kõvasti Euroopas ringi hääletanud, talvel telgita õues maganud, proovinud mootorrattasõitu, kuuma joogat, jaapani kalligraafiat, ning ise aasiapäraste toitude valmistamist. Oma esimese palga teenisin mustikakorjamisega Võrumaal, kaks aastat tagasi ilmus minu esimene raamat kontorivabast aastast ja nüüdseks olen avaldanud ka teise raamatu – tervislikust ja õnnelikust elustiilist. Poolteist aastat tagasi andsin esimese joogatunni ning juhuslikult sain samal päeval koondamisteate… tänaseks olen poolteist aastat olnud vabakutseline. Nüüd tean, et mulle sobib praeguses elufaasis töö, mis on ühtlasi elustiil. Mida ma teen kodus või seal, kus ma ise olen valinud teha. Et mul ei ole eraldi tööaeg ja vaba aeg, vaid kõik ongi üks Elu Aeg. Mulle teeb rõõmu, et inimestel on praegu nii suur huvi jooga vastu! Ja et kõik on muutumas, paika loksumas, inimesed avastavad end ja julgevad teha samme, et tunda elust ja eneseteostusest veelgi suuremat rahuldust. See õnnelik ja energiline tunne on muutusehirmude ületamist ja uue katsetamist väärt! Oma kogemusi ja innustust jagan heal meelel!